Header Ads

Evi Reci ne 20 vjetorin e festivalit "Quartiers d'ete" ne France


Ne kete foto kengetarja Evi Reci, shfaqet duke kenduar ne skenen e festivalit "Quartiers d'ete" ne Rennes te Frances i cili kete vit festoi dhe 20 vjetorin e krijimit. Festivali i cili u zhvillua ne datat 16,17 dhe 18 korrik solli emra te njohur te muzikes si Ismail Toure, Idir, Nemir, Youssoupha etj dhe mblodhi nje audience prej me shume se 21.000 vetash. Ky eshte nje event i cili organizohet nga CRIJ Britain me mbeshtetjen e rreth 200 te rinjve dhe ofron koncerte muzikore, filma ne park, lojra sportive dhe aktivitete te tjera gjate tre diteve per te gjithe pjesmarresit. No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.