Header Ads

50 Trupat Me Seksi Ne Shqipe

Ajjjjj! Me seksi ne SHQIPE eh? :)))) Sic ju kemi treguar, ne numrin e ardhshem te Albaniac ne do prezantojme 10 Kengetaret Me Seksi Ne Shqipe sipas Albaniac, por deri atehere ne menduam qe per te pasur nje ide sesa popull i bukur jemi, vendosem te ju sjellim kete renditje te bere nga Klan Kosova pasi na pelqeu shume. Ndiqeni sepse eshte interesante, ndersa per ata te padurueshmit ju tregojme se ne vendin e pare eshte kengetarja/modelja Vildane Zeneli te cilen ne e kishim ne kopertinen e Albaniac per muajt maj/qershor dhe intervisten me foto HOT te sajat mund ti shikoni duke klikuar ne foton e meposhtme: 
1 comment:

  1. Amon se na shkrine me keto komentet, sidomos kjo zonja! amon me qafsh :))))
    "nuk eshte trupi me ibukur, por eshte trup i mire " hahaha

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.