Header Ads

Antoinette Kalaj ne filmat "Riddick" dhe "Don Jon" kete muaj ne kinemate amerikane


Nese keni qene te vemendshem atehere e mbani mend qe ne ju kemi treguar kohe me pare se ne serine e re te "Riddick" (Film fantastiko-shkencor) ne rolin kryesor te se cilit interpreton Vin Diesel, interpreton ne nje rol episodik dhe aktorja/modelja shqiptare Antoinette Kalaj. Ndaj nese ende nuk e keni pare kete film qe ne e kemi shume qejf dhe ja kemi pare te tre serite, mos hezitoni te shkoni ne kinema ku dhe po shfaqet momentalisht. Fale Antoinette, tani keni dhe nje arsye me shume :) 

E nese deshironi me shume prej Antoinette, mos harroni me date 27 te shikoni "Don Jon" me Scarlett Johansson dhe Joseph Gordon-Levitt ku ajo ka nje tjeter rol episodik. Aktorja pas disa reklamave te suksesshme televizive, dalengadale po nderton karrieren e saj kinematografike ne Hollivud, ku vitin e ardhshem do te shfaqet me role protagoniste ne dy filma. No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.