Header Ads

Dafina Zeqiri debuton ne mode. Sjell koleksionin e saj te pare te veshjeve.


E njohur per stilin e saj qe ndryshon me akrepat e ores e qe preferohet prej mijra fansave te kengetares, Dafina Zeqiri ka vendosur te sjelle dhe linjen e saj te pare te veshjeve. Nepermjet Twitter (shiko foton) ajo ka paralajmeruer se se shpejti do te prezantoj koleksionin e saj te pare ne bashkepunim me Lia? i cili do te mbaj emrin "Duff&Lia Collection". Ky mesazh eshte shoqeruar dhe me nje foto ne te cilen lihet te kuptohet se kengetarja ka veshur nje kombinim te ketij koleksioni. Veshjet duken cool. Suksese! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.