Header Ads

Ja dhe sekreti i Genta Ismajlit!Nga reklama te jep pershtypje se kjo pija te jepka alucinacione hahahahhaha. Juliani pa jaguarin te shnderrohet ne Gente, e cila i futi pije energjike makines dhe taki fak u ndez makina. Hajde, hajdeeee! Plas o RedBull, rri bo njerzit me krah ti hahahaha. Imagjino ta pish kete me dy gota raki, vec kur te dali Madona shqiptare hahahhahahahahaha

Ok, ok shaka! Mua me pelqeu reklama e cila eshte realizuar mjaft bukur, por e dini ju s'na rrihet ne pa e thene nje gje. Ene kanocja sa e bukur qenka, vec me e pa merr energji. Ja dhe sekretin pse eshte kaq energjike Genta e zbuluaaaaam. Po te pini dy ve bast qe vjen tigresha dhe shnderrohet ne Adelina Ismaili hahahhahaha. Prape shaka une! Sa shakaxhi qe jam oiiiiii re aman! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.