Header Ads

Reklama e festivalit "Made in America" ku merr pjese dhe Rita Ora


Me poshte keni mundesine te shikoni video-reklamen e festivalit "Made in America" i cili do te shfaqet ne kanalin "Showtime" ku midis rradhes se madhe te kengetareve me te njohur ne bote interpretoi dhe Rita Ora. Teksa festivali eshte vertet gjigand dhe i mrekullueshem, disa prej personazheve qe shfaqen aty flasin brockulla, sepse ky nuk eshte nje "festival sic nuk eshte bere ndonjehere apo me i madhi" etj etj etj. Ne ditet e sotme te gjithe jane me te miret, te paret bllah bllah bllah! Premiera e "Made in America" ne Showtime eshte me 11 tetor dhe shpresoj qe te kete sa me pak fjalime xixelluese te ketyre te fomshmeve e sa me shume muzike, sepse vertete kam deshire ta shikoj. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.