Header Ads

Rona Nishliu - Se vetem zemra flet sakteKjo eshte kenga me e re e Rona Nishliu pjese e fushates "Behu cool mos bjer shpulle" i projektit "Vetedija gjinore pjese e kultures se pergjithshme" te QKSGJ. Zakonisht, kenge te fushatave te tilla shoqerore, jane disi  te vakta, por nje gje e tille s'mund te thuhet per Ronen e cila me kenge te dyte te ketij lloji qe prej prezantimit ne "Eurovision" ka arritur te terheq vemendjen e publikut muzikor per nje prurje origjinale dhe cilesore sic di vete Rona. Kenga shume po na pelqen si dhe stili origjinal ne veshje i Rones. Videoja interesante, por une do doja nje kenge nga RONAAAAAAAAAA jo nga fushatat. Ka kohe qe e presim nje gje te tille dhe ky eshte momenti me i pershtatshem se jane bere te gjithe njesoj. OK? Te ka lali xhan te ka lali shpirt, na dergo nje kenge le te mos jete hit! Shikoni? Me kane infektuar dhe mua!!! 


2 comments:

  1. http://www.youtube.com/watch?v=0oYEkZ6B-NA
    shqiptare

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.