Header Ads

Vesa Luma prezanton albumin e ri


Shtate kenge te reja dhe kater kenge te publikuara me pare perbejne albumin e ri te kengetares Vesa Luma i cili eshte publikuar kete jave. Ai titullohet "Pop Cult" dhe ka per producent rreperin e njohur Big Basta i cili eshte njekohesisht dhe partneri i Beses. Ka qene pikerisht Big Basta iniciatori dhe producenti i ketij albumi te cilin Vesa e ka cilesuar si nje profesionist dhe talent muzikor te jashtezakonshem. Pas nje viti pune, kengetarja premton te sjelle me "Pop Cult" nje epoke te re te muzikes Pop shqiptare.  

1 comment:

  1. FLOP. Sa keq qe s'bon me photoshop me shtu edhe pak talent si te cover. BYE

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.