Header Ads

Dr.Mic (TDS) -rikthehet me "Sa dit sa net"


Kur kam te drejte kam te drejte nuk i hyj ne hak askujt! Kenget e "Hello" albumit te ri i TDS, te cilin une e kritikova sepse nuk mu duk se i perkiste aspak TDS, jane publikuar qe ne korrik dhe dy muaj me vone vetem njera prej tyre ka arritur te marri 100.000 klikime NDERKOHE qe "Sa dit sa net" ka vetem 3 dite qe ka dale dhe ka marre mbi 50.000 klikime. Perse? Sepse Dr.Mic eshte rikthyer me nje kenge ne te cilen duket qarte qe eshte 100% vetja Tekst fiksim, ritem fiksim e si rezultat nje kenge urban/rege qe dhe xhamajkanet ja kane ziline. Mireseerdhe njeri se per pak kujtuam se na ike! LUV IT!


But now you're gone baby girl and I miss ya 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.