Header Ads

Bebe Rexha kompozon kengen e re te Eminem dhe Rihanna


Kengetarja dhe kompozitorja shqiptare Bebe Rexha e cila jeton ne Amerike dhe ka kompozuar kenge per artsite te njohur si Selena Gomez, teksa pergatitet te publikoje videon per kengen "Take Me Home" me Cash Cash (momentalisht ne vend te pare te Dance Charts ne Amerike), sjell nje tjeter surprize. Kompozimi i saj "The Monster" perfshihet ne albumin e ri te Eminem - MMLP2. Kete kenge, nje duet i Eminem me Rihanna, ne e paralajmeruam kohe me pare ne llogarine tone te Twitter dhe sot kemi kenaqesine te jua konfirmojme! Nderkohe lexoni numrin e ri te revistes Albaniac per nje interviste ekskluzive te Bebe Rexha per lexuesin tone. Shqiptaret ne sulm breeeeeeee! No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.