Header Ads

Seven thote moter, Panorama ja ben dashnore


Ju e dini ne s'para publikojme lajme ne lidhje me jeten private te artisteve, pervecse ne raste kur ata i bejne publike ngjarje te ndryshme etj, por ka raste qesharake si ky qe po ju sjellim sot, qe s'na lene te rrime heshtur. Gazeta "Panorama" ka qene duke lundruar neper fotot e rreperit te ri Seven Saraqi dhe ka pare foto te tijat me Dafina Zeqirin, e sic e dini Dafina po doli foto me ndonje e ka automatikisht te dashur keshtu qe dhe ne kete rast u be lajmi u printua u vulos qe Dafina dhe Seven jane te dashur, biles dhe arsyeja perse ajo gjendet ne Nju Jork eshte pikerisht vizita tek i dashuri. Tani, ok keshtu e mendoi "Panorama" keshtu e tha, por te pakten o byrazer, kur e shkruan tjetri te zezen mbi te bardhe - ME MOTREN TIME DUKE KALUAR KOHE TE BUKURA si mund te shkosh dhe ta perkthesh "Dafi dhe une ne Nju Jork. Ushqim i mire, vere e mire dhe momente te bukura.E dashuroj"???? LMAO Pastaj ata kane disa foto bashke prej kohesh ne te cilat Seven gjithmone e quan Dafinen MOTER keta shkojne publikojne dhe nje foto te tijen pa bluze qe s'ka aspak lidhje me lajmin ne fjale. DHE nje sqarim ne fund. Ne angellhiishte mer taj. Kur thuhet I LOVE, perdoret per pothuajse gjithcka dhe s'do te thote qe je ne lidhje. Nuk ka te njejtin perdorim si ne shqip. Ne nuk themi jam ne dashuri me shtepine time te re, amerikanet e thone. Ne nuk themi kam rene ne dashuri me kepucet , amerikanet e thone I'm in love with my new shoes. Ene kshu. Se e pate nje LOVE aty ene i martuat te gjithe. U bona dhe perkthyes tani. E bukura eshte te dalin keta te thone jemi cift, e te ma dhjesin fare tere kete lajm hahahaha. Nejse une e kisha per menyren e prezantimit te lajmit dhe burimit. Nese dine dicka tjeter le ta thone, po mos i bini nga Instagrami pffff.
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.