Header Ads

Dua Lipa kendon Cocoa Butter Kisses te Chance The Rapper


Ky eshte versioni i "Cocoa Butter Kisses" nga Dua Lipa e cila ka nje ton zeri shume te bukur dhe perrrrfekt per RnB. Le te shpresojme se Dua e cila po punon per albumin e saj te pare, heren e ardheshme te kendoj " When It Hurts So Bad" te Lauryn Hill ose "I'm Goin' Down" te Mary J. Blige, pasi ka nje ngjyre zeri te perngjashme. Te bej gjithcka vec jo pop. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.