Header Ads

Seldi Qalliu - Weli Weli


"Weli Weli" eshte nje kenge e bukur dhe videoja e lezecme dhe te them te drejten mendoj se kjo eshte kenga me e mire qe Seldi ka publikuar. Marshalla gocat yje yje! Ti bej reklam andej nga Arabia se hit behet. Ne anen tjeter, Seldi duhet ta heqi dvd e Ricky Martin nga DVD_ja se nuk i ka lene gje ne kete video. Lije ne pamje e veshje po dhe ne levizje lol. Shikoni videokengen me poshte dhe behuni gati ta degjoni ne cdo feste shqiptare ne diaspore. 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.