Header Ads

Kanita - Endrra ime

Kanita ne video

Kanita para videos
Qyqja! Cfare i kane bere Kanites?! Qe vogelushja ka pare non stop Jessie J kjo duket, por perse duhet ta benin te dukej dhe si Jessie ne veprime e performance.Dhe veshjet... Jallaaaaa! Nuk dua ta kritikoj se eshte e vogel e s'dua ta lendoj, pasi vendimet i marrin te medhenjte dhe nuk eshte faji i saj. Amon njeri se te vjen zor me e pa videon te shikon dikush kujton sikur je perv me tere ate tualet me shtremberimin e buzes e levizjet e duarve.  Kjo eshte vetem 11-12 vjece, nuk ka me kalamaj? Dua te them ne faqen e fansave te saj gjendet fotoja e Hirushes, perse videoja duhej te ishte kaq e egzagjeruar? Kenga eshte shume e bukur,teksti gjithashtu, interpretimi i Kanites perfekt thjesht mendoj se gjithcka eshte me moshe dhe kjo videokenge eshte jashte moshes se Kanites e me teper rreth moshes se Genta Ismajlit, por duke lene keto menjane kenga eshte e bukur. 

1 comment:

  1. Nuk ka gje me zbavitese se stili yt i te shkruarit. Pardon qe nuk po tregohem formal. Great job with this magazine, very interesting! :-)

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.