Header Ads

X Factor Albania - Audicionet - Donika Nuhiu e preferuara jone!


E njejta skene, e njejta juri, e njejta gjithcka. E vecanta e vetme eshte stili ne veshje e te rinjve. Najz! Keto audicionet te gjithe i kane qejf, por ka dicka. Kur dikush s'kendon mire dhe ben si gje e zgjuar ok dhe mund te hedhesh ndonje kunje apo te besh shaka, por te tallesh me nje adoleshente kur ajo thjesht konkuron ...jo mire. E them, sepse ok, tani keta jane bere shume te famshem tani dhe e keni parasysh, po amon se me i publiku videot e fotot kur ishin 14 vjec vete te jeni te sigurte qe dhe ne do qeshnim me ta. Thjesht dua te them , mendoni pak si per vete beni shaka po mos i injoroni, se adoleshente jane fluturojne, por dhe mos harroni qe ne shkolle pastaj i ngacmojne jua nxijne jeten. Se pastaj na dalin vipat ne tv e na flasin per "anti bulling" lol . Me poshte keni disa prej audicioneve dhe une do vecoja vajzen nga Presheva,Donika Nuhiu   (videoja e dyte poshte ne fillim)  FANTASTIKE! FANTASTIKE! Ta mbyllin programin se kjo e fitoi! Jepini disa kenge te The Cranberries kesaj dhe KABUM! Te gjithe perton! OMG nese kjo nuk korr sukses per nje vit e marr vete ne patronazh! :) 
  

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.