Header Ads

Elvana Gjata se shpejti sjell "Disco Disco"


Elvana Gjata se shpejti publikon kengen e saj me te re "Disco Disco" ne bashkepunim me Kaos. Ne nuk kemi shume informacione rreth kesaj kenge, por jemi te sigurte qe vetem balade nuk do jete lol. Nderkohe nje tjeter lajm per fansat e saj ne Amerike. Se bashku me Flori Mumajesin,Dj Andy Gramm, Genen, Labinot Tahirin dhe Viki Lulgjuraj, do te mbajne koncert me 24 dhjetor ne Manhatn te Nju Jorkut. Festa e organizuar nga "Dukagjini Productions" do te mbahet tek e famshmja "Copacabana" ne rrugen 47 dhe bileta kushton $50. Disco Disco Party Party, a do jeni pas meshes gati? 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.