Header Ads

G4SHI - Laughin - Shiko videon ketu


Ajjjjj fiksim videoja! Tipike ne stilin tim dhe cool cool cool. Skena ne makine dhe me dy binjekerit HA! Ne fakt cdo skene me pelqen. Mendoj se eshte videoja me e mire qe G4SHI ka publikuar deri me sot dhe "Laughin" si kenge eshte padyshim fiksimi i rradhes dhe nje nder kenget me te mira te G4SHI_t me nje fund jungle e parezistueshem. Ika tani ta kercej nji here. 


Per ta shkarkuar kengen KLIKO KETU

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.