Header Ads

Luana - Askush s'do ta besoje


Mesaduket Luana e paska marre seriozisht kengen. Tere kjo femer yll, ne vend qe te perqendrohet ne drejtimet televizive, moden  apo aktrimin ku mund te japi maksimalen shkon dhe harxhon kohen me kenge. Nuk i kuptoj dot  perzgjedhjet e artisteve shqiptare. Po tregohem i drejtperdrejte e ndoshta "i keq", por kjo per te vetmen arsye; Luanes nuk i nevojitet nje karriere muzikore e po shpenzohet kot. Kjo kenge e ben "Terbohu" te duket si "Imagine". Patjeter, te gjithe do i thone shume bukur blla blla blla. Per tu lepire jane te paret ne Shqipe. Flasim pas nje viti. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.