Header Ads

Tuna largohet nga "X Factor" harron te falenderoj Alketen


Deshen te na hidhnin hi syve e te na benin te mendonim se gjithcka ishte ok midis tyre, por ncuq ncuq ncuq. Ashtu sic ju paralajmeruam, Tuna nuk do te jete me pjese e jurise se "X Factor" ne edicionin e ardhshem. Kengetarja e dha kete njoftim nepermjet nje letre te gjaaaate e me shume emocione, te publikuar ne faqen e saj zyrtare ne F.B. Ne kete leter ajo falenderonte te gjithe pjestaret e kestij programi, pervec teknikut te ndricimit dhe....Alketa Vejsiut. Ooops! Kjo "harrese" i beri te gjithe te kuptojne se ndoshta largimi i Tunes ka te beje me Alketen. E vertete apo jo, ky veprim i Tunes na u duk i pamatur dhe jo profesional. Pastaj, e kishte kush nuk e kishte fajin, Alketa ka licensen e programit mesadi une apo jo? Si nje prej figurave me te rendesishme e me te fuqishme ne tv, e pakta qe mund te kerkoje eshte respekt perkundrazi...Ciao! Kengetarja duhet te di aq sa mos te ngaterrohet me Alketen. Sa per karrieren televizive te Tunes, pas kesaj, le te themi ishte nje eksperience e bukur. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.