Header Ads

Rita Ora zbulon kopertinen e albumit, kenges se re dhe...ja nje video


Rita Ora mund te japi pershtypjen se eshte duke bere qejf nga nje kontinent ne tjetrin, por ne te vertete kengetarja,aktorja, fashionista, stilistja, modelja....etj etj etj eshte me e zene se kurre. Pas dhenies se imazhit te saj firmes se Madonnes "Material Girl" dhe "DKNY" ajo ka lancuar linjen e saj me "Rimmel" e cila eshte pritur mire nga testuesit, po xhiron filmin "50 Shades of Grey", po perfundon albumin e dyte ( i dyti ne Europe, debutuesi ne Amerike), dhe se fundmi....po xhiron videon per singlen e pare nga ky album "I Will Never Let You Down". Me sa kemi mesuar, titulli i albumit do te jete "O" dhe flitet se kjo eshte kopertina:


Nderkohe sot ajo ka postuar nje video nga prapaskenat e pergatitjes se videoklipit per "I Will Never Let You Down" (kenga degjohet ne sfond) ku shpjegon se kjo kenge eshte perfekte per te lancuar albumin, pasi deshiron qe te jete sa me  personale dhe sa me e sinqerte (me publikun) pasi ajo eshte e lumtur momentalisht dhe deshiron qe njerzit te ndihen te tille kur degjojne muziken e saj - te lumtur. Persa i perket stilit te Rites ne video...Channel Channel me kile :P No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.