Header Ads

Dhurata Dora ft. Young Zerka - Roll


Dhurata Dora nuk eshte e re ne skene. Ajo ka bashkepunuar me disa prej emrave me te njohur te hip-hopit ne Kosove si  KAOS, Dj Blunt apo Don Arbas. Megjithate koheve te fundit emri i saj po behet me i njohur ne Kosove fal suksesit te  "Roll" me Young Zerka  e cila eshte pritur mire. Javen qe shkoi ajo debutoi kete kenge dhe ne Shqiperi me shpresen qe do te kete te njejtin sukses dhe ne anen tjeter te kufirit. A do te jete e mundur? Duket se po. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.