Header Ads

NUMRI I RI I REVISTES ALBANIAC - LEXOJE FALAS KETU!

Numri i ri i revistes Albaniac eshte ketu dhe ju mund ta lexoni falas duke klikuar KETU ose ne dritaren e meposhtme. Pas klikimit do ju hapet revista ne ekran te plote, shfletoni faqet dhe le voila! 
Ne kete numer do te gjeni intervista dhe shkrime mbi keto personazhe:

Valdrin Muriqi 
Dren Abazi 
Iva Tico 
Bora Kokedhima 
Njomza 
Elizabeth Ivezaj 
Edon Molla 
Ermal Meta 
Valdrin Sahiti 
Alby Rydes 
Haxhi Krasniqi 
Astor Hoxha 
Ilir Latifi 
Eliza Dushku 
Xherdan Shaqiri 
Adrian Limani 
Hersi Matmuja 
Lynn Herring etj

GATI? NISJA! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.