Header Ads

Ciljeta kryeson 10 kenget me popullore te Kenga Magjike 2014


Keto jane dhjete kenget me te klikuara ne kanalin zyrtar te festivalit "Kenga Magjike 2014". Kini parasysh qe disa kenge jane publikuar me heret se te tjerat duke bere qe te marrin me shume klikime, por Ciljeta ka nje distance kaq te madhe me pasuesit saqe duket qarte qe eshte me e preferuara ne kete liste dhe distanca kohore nuk ka ndikuar aspak.


Ciljeta - Nuk e di pse me do  - 358,220 klikime
Vedat Ademi - Asgje njesoj - 270,154 klikime
Genta Ismajli - Maje - 208,267 klikime
Erik Lloshi - Diku te kam pare - 147,915 klikime
Aurela Gace dhe Young Zerka - Pa kontroll 138,993 klikime
Oringa Huta dhe Landi WSF - Winnie Pooh - 130,572 klikime
Elgit Doda - Insta - 109,583 klikime
Rezarta Shkurta - E dehur - 84,074 klikime
Endri dhe Stefi - Mamen ti mos e genje - 73,583 klikime
Leonora Poloska dhe Kanita - Digjem per ty


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.