Header Ads

Tartan Prancer - Makina shqiptare prezantohet ne filmin amerikan "Vacation"


Ne ju kemi lene pak pas dore koheve te fundit, por ja dhe nje lajm qe kishim harruar ta postonim nga vera. 

Ju thoni qe shqiptaret nuk prodhojne makina, por une ju provoj te kunderten!!! 

JA:

Ne filmin "Vacation" te Warner Bros. Pictures, prezantohet dhe makina "Tartan Prancer", te cilen personazhi kryesor e cileson si "Honda" shqiptare. HAHHAHAHHAHAHHAHAHa! Tu 'dek! Nuk i kane bere mire detyrat  sepse ne po te prodhonim fugon, e para - kurre nuk do kishte ate ngjyre. Do ishte ose kuq ose zi dhe e dyta - do kishte per simbol perkrenaren e Skenderbeut, shqiponjen ose dy duart e lidhura si shqiponje. Kshu ti! 6 tavell brendshme hahahahahaha pikes i kane rene aty, ama vec tek Martini pffff s'pi shqiptar martini me ullinj mer ti, ullinjt jane per meze, raki o amerikanooooo raki or daj. Po pra poooo i kane bere dhe reklame makines me titra dhe audio ne shqip. Shikojeni me poshte se bashku me reklamen e filmit. Kur del uji nji here...aty me preku. Mu duk sikur ma kane vjedhur idene lolololol. 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.