Header Ads

Cila do jete kenga e ardheshme nga Dua Lipa?


Dua Lipa gjate nje turneu te shkurter promovues neper Angli dhe Europe ka prezantuar per publikun dhe disa krijime te reja. Seti i saj prej nente kengesh ka permbajtur "New Love", "Be The One" si dhe versionin e saj te "Thinkin' Bout You" por dhe kenge te padegjuara me pare per fansat e saj. 
Ato jane "Bad Together", "Want To", "Hotter Than Hell", Running", "Good Times" dhe "Last Dance". Keshtu, nese doni te dini se cila do te jete singla e saj e rradhes,  njera prej ketyre i bie te jete. Ne kemi nje ideeeeeee .....qe mund te jete "Last Dance". Dua, pritet qe pas koncerteve ne Europe, te vij dhe ne Amerike per nje mini turne promovues. Yeaaaaah!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.