Header Ads

Ermal Meta ne Sanremo - Shiko videoklipin dhe interpretimin live ketu!

E mbani mend Ermal Meten te cilin e intervistuam vitin e shkuar? Ai kete vit konkuron ne Sanremo, si nje prej tre propozimeve te reja, pasi eshte shpallur fitues i "Sanremo Giovani". Kenga me te cilen ai debutoi ne naten e pare titullohet "Odio le Favole" te cilen mund ta degjoni me poshte. Per te pare interpretimin e tij live ne Festivalin e Sanremos  KLIKO KETU
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.