Header Ads

Rita Ora lancon koleksionin e ri per Adidas ne Dubai.
Rita Ora ka lancuar sot ne Dubai, linjen e saj te re per Adidas duke u shnderruar ne nje prej bashkepunimeve me te gjata e me te suksesshme qe kjo kompani ka pasur me nje artist. Koleksionet e meparshme te Rites kane fluturuar nga raftet e dyqaneve dhe e njejta gje pritet te ndodhi dhe me kete koleksion, i cili per nga stilimi dhe dizenjimi duket me interesanti. Gjate qendrimit te saj ne Dubai, kengetarja pervecse prezantimit te saj tek dyqani kryesor i Adidas dhe sfilates perkatese, eshte takuar me fansa (midis te cileve dhe shqiptar), shtypin si dhe ka bere pak pazar per vete lol. Ne po ju sjellim nje seri fotosh nga vizita e saj atje. Ndiqini: 
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.