Header Ads

Rita Ora per "Lui" - Sesioni i plote fotografik (13 foto)Se pari...nuk e kuptova kete bujen e madhe qe beri dalja e Rites me gjoksin jashte ne kopertinen e revistes franceze "Lui". Nuk e kuptova, sepse nuk eshte se pozon per here te pare me gjoksin jashte, por dhe sepse per ata qe e njohin revisten "Lui" duhet ta dine qe cdo kopertine e tyre eshte erotike.  Ne shumicen e rasteve shfaqen personazhe te njohura  te botes se artit me gjoks jashte. Pershembull, perpara numrit me Rita Oren, kjo reviste pati nje kopertine speciale me dymbedhjete prej modeleve me te suksesshme te momentit ne bote, te gjitha me gjoksin jashte, e perpara tyre Naomi Campbell, Monica Belluci etj etj. Behet me qesharake menyra sesi seviret ne shtyp me nje sensacion ekstrem, kur pershembull ne Nju Jork eshte legale qe nje femer te dali ne rruge me gjoksin jashte. Ne France bejne plazh me gjoksin jashte etj.  Jane po te njejtat femra qe kane kerkuar kete liri te cilat ankohen per shfrytezimin e kesaj lirie. Nuk ze rehat robi. Po le ti nxjerri te sajat i ka, te bukura i ka, pse jo? Ju mbani ato tuajat mbulojini, rrini rehat. Seicila te kujdeset per gjoksin e vete, jane bo robt dun' me komandu gjokset e gjithe botes pa pike kuptimi! Ja ku po ju sjellim sesionin e plote fotografik te Rites per Lui. E preferuara jone eshte fotoja ne piano. 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.