Header Ads

Alban Skenderaj - Stoli i trendafilave - Degjoje ketu


"Stoli i trendafilave", titullohet kenga e re e Alban Skenderaj te cilen mund ta degjoni me poshte. Ne na pelqen si kenge, po ashtu sic na pelqen dhe fakti qe pervec ritmeve dhe harmonise vokale qe sjell gjithmone, ne kete kenge Albani ka dale dhe pak jashte kufirit te tij. Dicka e nevojshme dhe qe rezulton e suksesshme. Ne muajin nendor nga data 11-20 kengetari do jete per turne ne Amerike  ne Illinois, Florida, Micigan, Kenektiket, Nju Jork (19/11) dhe Masashusets.No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.