Header Ads

Dua Lipa - Room for 2 - Degjoje ketuDua Lipa ka publikuar dje ne kanalin e saj te YouTube kengen e re "Room for 2" e cila nuk eshte singel zyrtare, por mesa kuptojme do jete pjese e albumit debutues. Per kete kenge do publikohej dhe nje video ne bashkepunim me revisten Hunger, por dhe pse ishte caktuar per te enjten, videoja ende nuk eshte online. "Room for 2" te sjell pak ndermend Charlie XCX apo Lorde ne refren, por ne strofke zeri i fuqishem i Dua e ben kete kenge teresisht te sajen. Te themi te drejten, albumi i Dua Lipes do jete nje sensacion i vertete. Cdo kenge eshte perfekte jo thjesht komercialisht, por dhe artistikisht qe gershetuar me zerin e saj unik do e bej kete album te riluhet kudo. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.