Header Ads

Bebe Rexha - I Got You - Degjoje ketu


Bebe Rexha ka publikuar ne oren e pare te mengjesit kengen e re "I Got You" e cila i paraprin albumit te ri te kengetares i cili pritej te publikohej kete muaj, por eshte shtyre per ne janar 2017. Sic eshte bere zakon vitet e fundit, ne menduam se sot do te dilte dhe videoja e kenges, por ne fakt kengetarja ka publikuar vetem video-tekstin dhe videoja do te publikohet me vone. "IGY" ka  te gjithe elementet e nje kengeje te kapshme dhe besojme se do te shnderrohet ne hit. Nderkohe ju mund ta blini kengen ne te gjitha dyqanet elektronike. Ne iTunes "I Got You" ka debutuar ne vendin e 195 vetem pak ore nga publikimi. Suksese Bebe!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.