Header Ads

Kur Rihanna (nuk) degjoi Era IstrefinEshte bere zakon qe kur nuk ka lajme, media shqiptare e krijon nga nje per qejf te sajin. Tani ok, ka dhe dite te dobta, bie puna, ekonomia nuk eshte mire lol,  por dhe te shkosh te trillosh per shtate pale qejfe nuk eshte normale. Nuk di perse ky lajm shpesh here eshte servirur ne media ne video te ndryshme, ndoshta per te krijuar sensacion, gjithsesi nuk eshte i vertete e gazetaret duhet te jene shume me te kujdesshem kur publikojne lajme te tilla. Ketu po ju sjellim videon origjinale dhe videon e modifikuar qe u servir nga shtypi vendas pak jave me pare. (E dime qe jemi me vonese, por kemi kohe qe nuk kemi shkruajtur ndaj.) 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.