Header Ads

"Preview" i Stanaj rikthehet ne klasifikimin e iTunes + VIDEO


Duket se performanca ne "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon", ka sjelle sukses per Stanaj. Pas nje mesazhi pergezues ne Twitter nga vete idhulli i tij Justin Timberlake (shiko foton), LP e tij "Preview" eshte rikthyer ne klasifikimin e albumeve me te shitura ne iTunes duke arritur pozicionin e 16. Nderkohe singla prezantuese e ketij albumi ne treg "Ain't Love Strange" ka hyre per here te pare ne klasifikimin Top200 duke debutuar ne vendin e 110. Pas Action Bronson, Stanaj eshte i dyti shqiptar i cili arrin Top20 e iTunes me nje album muzikor. Nese nuk e keni pare performancen ne Jimmy Fallon mund ta ndiqni duke KLIKUAR KETU. Nderkohe se shpejti pritet te publikohet dhe videoja e re nga "Preview" per kengen "Playing to Lose". 
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.