Header Ads

Ardian Bujupi sjell albumin "Melodia"


Ardian Bujupi me 9 qershor publikon albumin e ri i cili titullohet "Melodia". Teksa ai ka publikuar nje video per "Intro" te ketij albumi (shikojeni me poshte), videokenga e pare prezantuese e "Melodia" ne treg do te jete "Keiner" e cila do te publikohet me 12 maj. Albumi gjithsej permban 12 kenge ("Kiss Kiss" gjendet vetem ne edicionin gjerman) dhe eshte pergjithsisht ne gjuhen gjermane, ku bien ne sy bashkepunimet me Kurdo, Mavie dhe Payy. Ky eshte albumi i trete i Ardianit pas "To The Top" (2011) dhe "Ardicted" (2015). 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.