Header Ads

Mos i blini keto syze

Syze aviatori te tejdukshme 


Ok mos u alarmoni se nuk perbejne dem per shendetin. Arsyeja qe po ju japim kete keshille eshte, sepse kemi vene re qe keto jane dy prej stileve me te perhapura te momentit me tendencen per tu bere dhe stilet me te perhapura te kesaj vere. Nqs doni te beni xing me cdo njeri qe takoni ne rruge, ok nuk ka problem, por nese qellimi juaj eshte te keni nje stil te vecante dhe vdisni qe te ju pyesin "Uaaaa po ku i ke gjetur keto syzet!" atehere evitoni keto dy modele te cilat jane per te dyja gjinite. 


Syze symace me pasqyre
Nderkohe...nese jua prishem planet dhe nuk dini c'te beni hidhini nje sy ketyre :

Acne Studios - Pas nje nate ne klub, perfekte per zgjim ne mengjes.

Bottega Veneta - Per ne bremje ne kafe apo shetitje buze detit ne jahtin qe nuk e ke. 

Gucci - Verbuar nga dashuria - Per ato qe kane rene ne dashuri ... me moden.

Ford...Tom Ford.Kur kthehesh me gjet nuse ne Shqiperi dhe do me i tregu qe je mire nga leket. 


Bottega Veneta -  Per intelektualet. Si ndryshe do ta marrim vesh ne se kush jane? 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.