Header Ads

Rita Ora dhe Bebe Rexha se bashku ne kengen "Girls"Yeaaaah! Ndodhi dhe kjo! Bebe Rexha (dhe Rita Ora) ka konfirmuar se ajo do te jete ne singlen e ardheshme te Rita Ores. Behet fjale per kengen "Girls" te cilen Rita e kendoi ne festivalin "Radio's 1 Big Weekend". Ne kete kenge do te jene dhe dy kengetare te tjera. Charli XCX eshte kengetarja e trete, por ndersa Bebe nuk ka zbuluar emrin e katert, duke qene se ne premieren e kenges ne "Radio's 1 Big Weekend" ne skene me Riten u ngjit dhe Raye, po mendojme se ajo eshte kengetarja e katert qe i bashkohet grupit te vajzave. Megjithate nuk e mohojme se do kishim shume deshire qe Dua Lipa te ishte kengetarja e katert ne vend te Raye! E imagjinoni dot! AAAAaajjajajajaajaja! Rita Ora gjithashtu e ka konfirmuar kete lajm kur eshte pyetur ne "Vodafone Big Top 40" ne lidhje me bashkepunimet ne albumin e ri. Kenga pritet te publikohet ne janar te 2018. Ora momentalisht eshte kengetarja angleze me me shume singla (tre) ne iTunes Top100 U.K me "Anywhere" pozicionuar ne vendin e dyte me premisen per te arritur ne vendin e pare javet e ardheshme. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.