Header Ads

Videokenget me te mira te kengetareve shqiptare ne tregun nderkombetarNumri i artisteve shqiptare qe ushtrojne aktivitetin e tyre suksesshem ne mbare boten shtohet nga viti ne vit me nje shtrirje nga lindja e  Europes e deri ne Amerike. Ne beme nje permbledhje te disa prej videokengeve me te mira te publikuar gjate ketij viti nga shqiptaret me te njohur ne shtetet perkatese. Ndiqini me poshte: 
Amerike

Gashi - Disrespectful


Bebe Rexha dhe FGL - Meant to Be


Njomza - Sad For You


Action Bronson - Let Me Breathe 


Stanaj - Bad Woman


Kristine Elezaj - Euphoria 


JMSN - Patiently Zvicer

XEN, EAZ dhe Liba - Mozart


Hollande

Jon Tarifa - Don't Go


Angli 

Rita Ora - Anywhere


Dua Lipa - New Rules


Kosove 

Era Istrefi dhe French Montana - No I Love Yous 


Dafina Zaqiri - Told Ya


Shqiperi

Elvana Gjata - Forever is Over


Arilena Ara - I'm Sorry


Maqedoni 

Kanita - Don't Let Me Go (Gon Haziri Remix)


Itali 

Ermal Meta - Vietato  morire Gjermani 

Ardian Bujupi - AllelesGreqi 

Claydee dhe Lexy Panterra - Dame Dame


Danimark

Gimi - In Case We DiePs. Kenga nuk eshte publikuar ne videoklip por ne vendosem ta postonim pasi mendojme qe vertet ja vlen te permendej.


Jimilian - Sommer SindssygNo comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.