Header Ads

Ja perse u largua Mozzik nga On RecordsPara pak kohesh, lajmi i largimit te Mozzik nga shtepia diskografike On Records, beri buje ne media pas disa shkembimeve publike midis rreperit te njohur dhe producenteve Zzap N' Chriss ne lidhje me largimin e tij. Megjithate asnjehere nuk u mor vesh arsyeja e sakte e shkeputjes se bashkepunimit midis dy paleve. Muaj me vone duket se qellimet jane me te qarta. Pas nje bashkepunimi te suksesshem me Veysel ne kengen "Ti Amo", Mozzik i ka vene syrin tregut nderkombetar e me specifikisht atij gjerman ku flitet se pritet te behet pjese e Warner Music Group. Mozzikun mund ta kete ndihmuar ne kete levizje dhe Veysel i cili eshte gjithashtu pronari i shtepise diskografike Bela Boyz.  Fakti qe rreperi se fundmi ka nderprere te gjitha koncertet per kete vit, konfirmon dhe me teper vertetsine e atyre cka thame me siper. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.