Header Ads

Loredana me Sonnenbrille debuton ne tregun gjermanLoredana njihet nga publiku si e dashura e rreperit Mozzik dhe shfaqjet e shpeshta  ne postimet e tij ne rrjetet sociale, por kjo gje pritet te ndryshoje shume shpejt. Muaj me pare pasi publikoi nje fragment te shkurter te "Sonnenbrille" si Loredana dhe Mozzik, u cuditen nga reagimi pozitiv dhe interesi i publikut. Kjo do te ishte dhe nje shenje qe do te parashikonte suksesin e kenges, e cila brenda nje jave ka marre me shume se 5 milion klikime. Nje shifer fantastike per nje kengetare debutuese. Gjithsesi "Sonnenbrille" i meriton te gjitha, pasi eshte vertet nje kenge shume cilesore dhe Loredana jo vetem qe interpreton shume mire, por ka te gjithe elementet e duhur per te patur sukses ne tregun nderkombetar, e nuk eshte aspak cudi qe ne vitet e ardheshme ta shikojme ne krye te hitparejdit gjerman e metej. Momentalisht kenga ka filluar te pozicionohet dhe ne hitparejdin e iTunes se gjermanise ku renditet ne vendin e 44. Imagjinoni qe behet fjale pa promovim, pa shtepi diskografike, thjesht me mbeshtetjen e fansave dhe fjalen e gojes!!!Loredana dhe Mozzik jane cifti me cool i Estrades shqiptare momentalisht dhe ne i kemi fiksim, jo vetem per talentin por dhe si tipa. Nuk duam te behemi bajate dhe te pyesim se kur do e nxjerrin nje duet, por kur ta kene gati te na thone se nuk themi jo, e degjojme lol. Hudher hudher! 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.