Header Ads

Bleona shenon kengen e trete ne Billboard Dance Club Songs
Per me shume se 16 jave Bleona me kengen "Wicked Love"eshte rradhitur ne klasifikimin e Billboard Dance Club Songs, me pozicionin me te larte ate te vendit te 12.
Kjo eshte hera e trete qe kengetarja rradhitet ne kete klasifikim. Kenga "Take It Like A Man" eshte pozicionuar ne vendin e 31 ndersa me e suksesshmja "Take Me Over" ne vendin e 3. Ketu po ju sjellim kengen origjinale dhe dy remikset e saj. Bleona momentalisht ne treg prezantohet me kengen "I Don't Need Your Love".
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.