Header Ads

Dafina Zeqiri - Këngët e preferuara nga albumi i ri "just Me"

Dje doli albumi në shitje, sot të gjitha këngët janë publikuar online dheeeee ne i dhamë një të dëgjuar. Si përfundim, albumi në përgjithësi është i mirë dhe përveç hiteve të mëparshme të Dafinës ne na pëlqyen më së shumti këngët "Dua që ta di" (origjinali dhe remiksi), "Tonight", "Unë kjo jom" dhe "Shumë larg".
Sa për bashkëpunimin me Getin...shyqyr nuk e kanë bërë videon se është kënga më e dobët e albumit. Ndërkohë e vëmë dorën në zjarr se "Dua që ta di" (remiksi po ashtu si origjinali) dhe "Shumë larg" do bëhen hite absolute. Fiksim këto të dyja! Dëgjojini më poshtë.


2 comments:

  1. keto jan tashme hite,sepse tedyjat jan publikuar para dy viteve. Shum larg kabiledhe nje spot.

    ReplyDelete
  2. Ke te drejte qe jane publikuar me pare, por ky blog eshte per komunitetin shqiptar ne Amerik (pavarsisht se na lexojne kudo) dhe ketu keto kenge nuk njihen. Ja sheh paskemi pasur te drejte qe duhet te jene hite :P Flm per kritiken e pranojme.

    Albaniac

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.