Header Ads

Genta Ismajli - Nuk me rrahu kush!

Kush ish ai trimi qe me rrahu mu?
Lajmi ka marre internetin nga fshati ne fshat dhe po flitet qe ne oret e para te mengjesit se Genta Ismajli eshte rrahur (diku thuhej gjuajtur vetem me shpulle) nga Dj i saj gjate nje koncerti ne Kosove. Kengetarja nuk ka pritur gjate dhe menjehere ju eshte pergjigjur fansave te saj ne nje interviste per gazeten "Express" ku ka treguar se ne te vertete ishte vetem nje zenke e vogel prej te ciles dj eshte pushuar nga puna dhe per kete arsye ndoshta jane shtuar fjale per emer apo interesa personale. Fale 101 faqeve ne Facebook qe tentojne te rrisin popullaritetin e tyre,vitet e fundit nje fjale e hedhur ne ajer po behet liber me vete. Po aman kush e rreh Genten, Genta te rreh! Hahahahahahaha!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.