Header Ads

Alban Skenderaj ne Festivalin e Sopotit, Poloni - Shiko Videon

Alban Skenderaj ka marre pjese ne Festivalin e Sopotit ne Poloni ku eshte pritur shume mire nga publiku sic do ta shihni dhe ne videot e meposhtme.Ne videon e pare jepet nje prezantim i plote i Albanit, kurse ne videon e dyte vetem interpretimi. duke qene se ne kuptojme polonisht po ju shpjegojme se spikieret po bejne shaka me veshtiresine e prononcimit te emrit dhe titullit te kenges,nderkohe qe ne videon prezantuese flitet per karrieren e Albanit qe prej fillimit ne Itali e deri ne rikthimin e suksesshem ne vendlindje.Nje fakt interesant; Ketu tregohet se albumi i fundit i Albanit ka shitur 80.000 kopje? WOW! Suksese Alban!


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.