Header Ads

G4SHI ne BillaBong-NY Fashion Week +TOPBACK - Videoja e re


Gjate New York Fashion Week, pothuajse te gjitha dyqanet kryesore te stilisteve te njohur ne qytet,zhvillojne koncerte pas prezantimit te sfilatave ku ftojne artiste te ndryshem te rinj e te njohur. G4SHI ka qene i ftuar nga BillaBong nga ku ne po ju sjellim dhe nje video gjate performances. Gjithashtu javen qe shkoi ai publikoi dhe videokengen e rradhes "Top Back" . Killin it!


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.