Header Ads

Elvana Gjata se shpejti vjen me "Fake"


OOOOOOOOOOOOK! Cfare ndodhi me "Beso"? Elvana pritej te publikonte "Beso", por kete jave eshte prezantuar nje tjeter lajm - foto - klip, qe po na ben te mendojme se videoja e rradhes ne fakt do te jete "FAKE" (fallco). Apo ndoshta nuk eshte as njera as tjetra dhe keto jane fragmente te videokenges se re ne te cilen Elvana prezantohet ne shume personazhe? Hmmm, jalla! Na bete me vra trurin! Nxirre mer' videon! Nxirre mer' videon ca ke qe bo kshu! lol 

Ps. Ajo maska fiksim! Dua dhe une nje! Dua dua dua! lol 
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.