Header Ads

Vali Corleone ne majen e hitparejdit europianMos e besoni po deshet, por eshte mese e vertete! Vali Corleone tani do te jete dhe kengetar. Eshte Blero ai qe e ka marr nen menaxhim "pasardhesin" e Lek Plepit, e se shpejti do ti hedhi ne treg kengen e pare e cila titullohet "Absolut" dhe i perket rrymes house. Mezi po presim videon, se per kengen e kemi idene cmund te jete se house hesapi ca do kendoj ai pervecse yeah yeah.Te pakten nuk do flasi...Sa per sukses, normale qe ne majen e hitparejdit europian do te dale, e dini Valin ju o ok, cashtu o e ben tamom o hic ok.

1 comment:

  1. Mezi po pret videon? Pse, a thua do kete naj gje me shume perveç makinave te Valit, shpise dhe bossit me radiator?? :P
    Edhe ate pak respekt qe kisha per Bleron e humba.

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.