Header Ads

Patrick Rukai per Kohl's


E keni parasysh kur hapni gazeten dhe brenda te vijne 100 fletushka/katallogje me cmimet dhe uljet e javes neper dyqane etj...shikoni se ke me zuri syri! Modeli shqiptar Patrick Rukai, shfaqet ne faqet e katallogut te Kohl's  duke reklamuar veshjet sezonale per meshkujt dhe uljet per festat e fundvitit. Perfundimisht, tani jemi kudo!

2 comments:

 1. Pasi pi tregon modelin shqiptar. E pash kete Foto dhe u ndjeva mire.

  P.S. Nuk eshte Patriku por Adnani nga Ulqini.....

  http://de-de.facebook.com/photo.php?fbid=10152204190290174&set=a.10151111285155174.787890.333283525173&type=1&theater

  ReplyDelete
 2. Ky ne kete lajm eshte Patrick, per Adnanin kemi shkruar ketu:

  http://revistaalbaniac.blogspot.com/2012/01/modeli-shqiptar-adnan-gjinaj-foto.html

  ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.