Header Ads

Tuna i thote dimrit - JO!


Cfare titulli kam vendos si me pat' punu tek Blututhi tere vitit. Kengetarja postoi kete foto pak me pare ne rrjetet sociale dhe temperaturat u ngriten disa grade.Per nje moment dhe ne desh nxorrem rrobat e plazhit  po na tha dhjami jooooo jooooo! S'kemi c'te themi! Tuna e ka trupin hot! Sa me shume foto te tilla, e me i lehte do na duket ky dimer.

Ps. Nuk kuptoj dicka.Perse ka shume komente negative kundrejt Tunes kohet e fundit? A u zgjuan te marret dhe kane mesu me shkrujt? A je katolike apo myslimane e pyeste njera. A nuk e din' qe Tuna i perket fese "Syteqeteplasin" ? Rob debila krejt! Kur kane filluar dhe shqiptaret me bejne si besimtare fanatik me vra veten! Shkojne paragjykojne, jo preku zogun,jo u zhvesh, po ju mer' besimtare te rrepte, cfare dreqin beni qe shikoni femrat qe zhvishen e qe prekin zogun, a nuk e keni te ndaluar? Apo vetem te djelave, se gjate javes eshte ok.S'keni faj s'keni ku te shkoni, se i kane djeg te gjithe koshat e plehrave dhe verdallisni rruges.

1 comment:

  1. Jo te dielave Elbino, por te premteve eshte e ndaluar dhe gjate agjerimit ;)

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.