Header Ads

Dafina Zeqiri sjell "You're Love"


Dafina Zeqiri ka perfunduar regjistrimet per videokengen e re dhe ka zbuluar se ajo do te mbaje titullin "You're Love". Fotoja e mesiperme eshte shkeputur nga videoklipi i kenges se re dhe Dafina duket super! Per mendimin tim ajo ka bere gabim qe nuk ndejti me gjate ne Nju Jork, sepse eshte premtuese si kengetare. Mbani Bleonen na dergoni Dafinen kendej lol  Ah, gjithashtu! Kanali i saj zyrtar ne YouTube eshte online dhe ne funksion te plote. Pothuajse te gjitha videoklipet e saja jane aty. Shikim te kendeshem.

1 comment:

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.