Header Ads

Nickola Shkreli perfundon xhirimet e "Landlord"


Aktori shqiptar Nickola Shreli ka perfunduar xhirimet e filmit "Landlord" i cili eshte shkruar dhe prodhuar nga vete aktori i njohur. Filmi eshte xhiruar ne Detroit te Amerikes per gjashtembedhjete dite dhe nje fakt interesant eshte se ne kete film interpreton dhe kengetari i njohur Mentor Haziri (Kthjellu), Per momentin nuk kemi informacion se kur filmi do te shfaqet ne kinema, por patjeter qe mezi presim ta shohim!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.